Hudba v Richtárke

Vždy v piatok a v sobotu až do Vianoc sme pre vás pripravili hudobné spestrenie v reštaurácii Richtárka. V čase od 18:00 do 21:00 bude naživo hrať a spievať ľudová hudba. Pozývame preto všetkých na strávenie príjemných jesenných večerov pri rozohriatom krbe a v dobrej nálade. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Črpák Čutkova 2016

3. ročník amatérskeho futbalového turnaja : „ČRPÁK ČUTKOVA“, ktorý sa konal na multifunkčnom ihrisku v Čutkovskej doline pozná svojich víťazov. Z akcie prinášame niekoľko fotografií. Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na stretnutie opäť o rok.

PRACOVNÁ PONUKA - KUCHÁR

Prijmeme do pracovného pomeru nového KUCHÁRA. Záujemcovia o túto pozíciu môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu info@kolibaupastiera.sk alebo ich osobne môžu doručiť na recepciu Koliby u dobrého pastiera. Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Takto sme v Richtárke začali

Náš prvý krok s nami prišlo osláviť mnoho našich priateľov. Vinšovali nám do budúcnosti všetko dobré a symbolickým prenesením nevesty cez prah domu sme začali písať samostatnú históriu koliby "Richtárka". Na fotografiách a na videu ponúkame pohľad na príjemnú atmosféru zo slávnostného otvorenia.

Čutkovský šlak 2016 (Video z akcie)

Pretekali sme. 9. júla 2016 v Čutkovskej doline pre malých i veľkých pripravilo OZ Černovský chotár s Kolibou u dobrého pastiera 4. ročník pretekov na horských bicykloch v Čutkovskom chotári. Akcia sa vydarila a v prílohe ponúkneme výsledky spolu s niekoľkými fotkami a krátkym motivačným videom. Víťazom blahoželáme a všetkým ďakujeme za bohatú účasť. Športu zdar!

Naživo pred kolibou

Viacúčelové ihrisko