Valaská hostina (Video z akcie v článku)

V Turíčnu nedeľu sme si u nás pripomenuli dávnu salašnícku tradíciu. Prinášame Vám fotografie aj video z akcie.

Takto sme v Richtárke začali

Náš prvý krok s nami prišlo osláviť mnoho našich priateľov. Vinšovali nám do budúcnosti všetko dobré a symbolickým prenesením nevesty cez prah domu sme začali písať samostatnú históriu koliby "Richtárka". Na fotografiách a na videu ponúkame pohľad na príjemnú atmosféru zo slávnostného otvorenia.

PRACOVNÁ PONUKA - ČAŠNÍK

Otvorili sme novú reštauráciu. Z tohto dôvodu prijmeme do pracovného pomeru nových ČAŠNÍKOV. Záujemcovia o tieto pozície (aj brigádnicky) môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu peter.backor@kolibaupastiera.sk alebo ich osobne môžu doručiť na recepciu Koliby u dobrého pastiera. Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

RICHTÁRKA JE OTVORENÁ !

Nová reštaurácia nesúca hrdý názov "Richtárka" je otvorená. Nech sa páči ďalej! Je otvorená od 10:00 do 22:00 každý deň. Inšpirujte sa niekoľkými fotografiami a presvedčte sa, či je aj v skutočnosti taká krásna. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

CYKLOCHODNÍK

Lesná zvážnica medzi Hrabovskou a Čutkovskou dolinou, je vhodným priestorom pre cyklistické objavovanie ich krás, nie len nadšencami horskej turistiky, ale ponúka aj oddychovú pešiu prechádzku širokým skupinám občanov a návštevníkov regiónu. Objavte čaro Čutkovskej a Hrabovskej doliny novými pohľadmi zo sedla bicykla.

Naživo pred kolibou

Viacúčelové ihrisko