Adventné remeselné nedele v Richtárke

Kým prídu Vianoce, čakajú nás ešte dva týždne príprav. V tomto čase sa každú nedeľu zapáli jedna Adventná svieca. V kolibe Richtárka nás každú Adventnú nedeľu navštívi jeden remeselník, aby našim hosťom predviedol svoje zručnosti. Pokračujeme túto nedeľu 11.12.2016. V čase od 11:00 do 15:00 v kolibe Richtárka sa môžete tešiť na ozdoby z drôtu.

Mikuláš 2016 U dobrého pastiera

Svätý Mikuláš ani tento rok nevynechal návštevu Čutkovskej doliny aby sa stretol s deťmi a rozsvietil zimnú výzdobu našich kolíb. Jeho návšteva dopadla na výbornú a my vám prinášame niekoľko prvých fotografií z akcie.

Hudba v Richtárke

Vždy v piatok a v sobotu až do Vianoc sme pre vás pripravili hudobné spestrenie v reštaurácii Richtárka. V čase od 18:00 do 21:00 bude naživo hrať a spievať ľudová hudba. Pozývame preto všetkých na strávenie príjemných jesenných večerov pri rozohriatom krbe a v dobrej nálade. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Črpák Čutkova 2016

3. ročník amatérskeho futbalového turnaja : „ČRPÁK ČUTKOVA“, ktorý sa konal na multifunkčnom ihrisku v Čutkovskej doline pozná svojich víťazov. Z akcie prinášame niekoľko fotografií. Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na stretnutie opäť o rok.

Takto sme v Richtárke začali

Náš prvý krok s nami prišlo osláviť mnoho našich priateľov. Vinšovali nám do budúcnosti všetko dobré a symbolickým prenesením nevesty cez prah domu sme začali písať samostatnú históriu koliby "Richtárka". Na fotografiách a na videu ponúkame pohľad na príjemnú atmosféru zo slávnostného otvorenia.

Naživo pred kolibou

Viacúčelové ihrisko