Raňajky U dobrého pastiera

Milí priatelia, okrem Richtárky môžete navštíviť aj našu reštauráciu v Kolibe u dobrého pastiera a to každý deň od 8:00 - 10:00 kde pre Vás pripravujeme raňajkové dobroty. Či už si prídete vychutnať kávičku v tichom prostredí Čutkovskej doliny alebo naplniť bruško v útulnom interiéri Koliby, veľmi radi Vás privítame.

Futbalový turnaj „ o Črpák Čutkova“ .

Priatelia, už po štvrtý krát sme pre Vás v Čutkovskej doline na multifunkčnom ihrisku pripravili amatérsky futbalový turnaj „ o Črpak Čutkova“ . V prípade že máte záujem nahlásiť Vaše družstvo na turnaj, kontaktujte prosím p. Matúša Vlčka 0918 512 430 (vlcko.matus@gmail.com) Tešíme sa na Vašu účasť. Tentoraz podujatie podporili aj štyria nezávislí kandidáti za poslancov do volieb VUC za okres Ružomberok . Ďakujeme .

Pracovná ponuka

Prijmeme do pracovného pomeru POMOCNÚ SILU DO KUCHYNE. Záujemcovia o tieto pracovné pozície, môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu info@kolibaupastiera.sk , tel. kontakt: 0917 980 151.

Pracovná ponuka

Pracovná ponuka Prijmeme do pracovného pomeru POMOCNÚ SILU DO KUCHYNE, KUCHÁRA/KU, ČAŠNÍKA/ČKU. Záujemcovia o tieto pracovné pozície, môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu info@kolibaupastiera.sk , tel. kontakt: 0917 980 151.

JÁNSKE OHNE 2017 - VIDEO

Každý zo štyroch živlov má svoju moc. Nie sú dobrí, ani zlí. Len ich rovnováhou všetko funguje ako má. A túto skutočnosť sme si pripomenuli 24.6.2017 U dobrého pastiera. Pálili sme Jánske ohne!

Viacúčelové ihrisko