PRACOVNÁ PONUKA - KUCHÁR

Prijmeme do pracovného pomeru nového KUCHÁRA. Záujemcovia o túto pozíciu môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu info@kolibaupastiera.sk alebo ich osobne môžu doručiť na recepciu Koliby u dobrého pastiera. Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Takto sme v Richtárke začali

Náš prvý krok s nami prišlo osláviť mnoho našich priateľov. Vinšovali nám do budúcnosti všetko dobré a symbolickým prenesením nevesty cez prah domu sme začali písať samostatnú históriu koliby "Richtárka". Na fotografiách a na videu ponúkame pohľad na príjemnú atmosféru zo slávnostného otvorenia.

Čutkovský šlak 2016 (Video z akcie)

Pretekali sme. 9. júla 2016 v Čutkovskej doline pre malých i veľkých pripravilo OZ Černovský chotár s Kolibou u dobrého pastiera 4. ročník pretekov na horských bicykloch v Čutkovskom chotári. Akcia sa vydarila a v prílohe ponúkneme výsledky spolu s niekoľkými fotkami a krátkym motivačným videom. Víťazom blahoželáme a všetkým ďakujeme za bohatú účasť. Športu zdar!

JÁNSKE OHNE

Noc plná symbolov nesie pripomienku na štyri živly. Ako sme spomínali na túto dávnu tradíciu si pripomeňte spolu s nami vo fotografiách a na videu. Ďakujeme za vašu účasť a tešíme sa na opäť o rok.

Otvorené obidve koliby

Oznamujem našim návštevníkom, že cez víkend (piatok, sobota a nedeľa) bude otvorená aj Koliba u dobrého pastiera aj koliba Richtárka. Tešíme sa na spoločné stretnutie. (otváracie hodiny v článku)

Naživo pred kolibou

Viacúčelové ihrisko