Čutkovský šlak 2016

Pretekali sme. 9. júla 2016 v Čutkovskej doline pre malých i veľkých pripravilo OZ Černovský chotár s Kolibou u dobrého pastiera 4. ročník pretekov na horských bicykloch v Čutkovskom chotári. Akcia sa vydarila a v prílohe ponúkneme výsledky spolu s niekoľkými fotkami. Víťazom blahoželáme a všetkým ďakujeme za bohatú účasť. Športu zdar!

JÁNSKE OHNE

Noc plná symbolov nesie pripomienku na štyri živly. Ako sme spomínali na túto dávnu tradíciu si pripomeňte spolu s nami vo fotografiách a na videu. Ďakujeme za vašu účasť a tešíme sa na opäť o rok.

PRACOVNÁ PONUKA - PEKÁR

Otvorili sme novú pekáreň. Z tohto dôvodu prijmeme do pracovného pomeru nového PEKÁRA / PEKÁRKU. Záujemcovia o túto pozíciu môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu peter.backor@kolibaupastiera.sk alebo ich osobne môžu doručiť na recepciu Koliby u dobrého pastiera. Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Otvorené obidve koliby

Oznamujem našim návštevníkom, že cez víkend (piatok, sobota a nedeľa) bude otvorená aj Koliba u dobrého pastiera aj koliba Richtárka. Tešíme sa na spoločné stretnutie. (otváracie hodiny v článku)

Valaská hostina (Video z akcie v článku)

V Turíčnu nedeľu sme si u nás pripomenuli dávnu salašnícku tradíciu. Prinášame Vám fotografie aj video z akcie.

Naživo pred kolibou

Viacúčelové ihrisko