Čutkovský šlak 2016 - bicykle bude 9. júla 2016

Budeme pretekať! 9. júla 2016 v Čutkovskej doline pre malých i veľkých pripravilo OZ Černovský chotár s Kolibou u dobrého pastiera 4. ročník pretekov na horských bicykloch v Čutkovskom chotári. Všetkých srdečne pozývame. Potrebné informácie sa dočítate v prílohách tohto článku.

PRACOVNÁ PONUKA - ČAŠNÍK, KUCHÁR

Otvorili sme novú reštauráciu. Z tohto dôvodu prijmeme do pracovného pomeru nových ČAŠNÍKOV a KUCHÁROV. Záujemcovia o tieto pozície (aj brigádnicky) môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu peter.backor@kolibaupastiera.sk alebo ich osobne môžu doručiť na recepciu Koliby u dobrého pastiera. Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Valaská hostina (Video z akcie v článku)

V Turíčnu nedeľu sme si u nás pripomenuli dávnu salašnícku tradíciu. Prinášame Vám fotografie aj video z akcie.

Takto sme v Richtárke začali

Náš prvý krok s nami prišlo osláviť mnoho našich priateľov. Vinšovali nám do budúcnosti všetko dobré a symbolickým prenesením nevesty cez prah domu sme začali písať samostatnú históriu koliby "Richtárka". Na fotografiách a na videu ponúkame pohľad na príjemnú atmosféru zo slávnostného otvorenia.

RICHTÁRKA JE OTVORENÁ !

Nová reštaurácia nesúca hrdý názov "Richtárka" je otvorená. Nech sa páči ďalej! Je otvorená od 10:00 do 22:00 každý deň. Inšpirujte sa niekoľkými fotografiami a presvedčte sa, či je aj v skutočnosti taká krásna. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Naživo pred kolibou

Viacúčelové ihrisko