Pracovná ponuka

Prijmeme do pracovného pomeru POMOCNÚ SILU DO KUCHYNE. Záujemcovia o tieto pracovné pozície, môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu info@kolibaupastiera.sk , tel. kontakt: 0917 980 151.

JÁNSKE OHNE 2017 - VIDEO

Každý zo štyroch živlov má svoju moc. Nie sú dobrí, ani zlí. Len ich rovnováhou všetko funguje ako má. A túto skutočnosť sme si pripomenuli 24.6.2017 U dobrého pastiera. Pálili sme Jánske ohne!

Pracovná ponuka

Prijmeme do nášho kolektívu ČAŠNÍKA/ČAŠNÍČKU, PEKÁRA/KU, KUCHÁRA/KU. Záujemcovia o tieto pracovné pozície, môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu info@kolibaupastiera.sk., tel. kontakt: 0917 980 151.

Čutkovský šlak - bicykle 2017

5. ročník pretekov na horských bicykloch v rajóne Čutkovskej doliny ČUTKOVSKÝ ŠLAK 2017 je zdarne za nami. Je odpretekané a výsledková listina kompletná. Všetky výsledky sa dočítate v priloženom súbore. Víťazom srdečne blahoželáme. Športu zdar!

Valaská hostina (Video z akcie)

Sviatok Turíc na symbolickom salaši U dobrého pastiera sa podaril. Začali sme krátkou modlitbou pri kaplnke a potom sme navštívili symbolický salaš na lúke, kde pasieme naše ovečky. Z akcie prinášame niekoľko fotografií a krátke video.

Viacúčelové ihrisko